Zakończenie roku na duży PLUS

Czwartek 21.12

Znicz Kłobuck A  3–8  Victoria Częstochowa A

Znicz Kłobuck B  6–9  Victoria Częstochowa B

           

            W czwartek 21.12 nasza drużyna trampkarzy młodszych rozgrywała dwumecz kontrolny ze Zniczem Kłobuck. Drużyna gospodarzy jak i nasza została podzielona na dwie poddrużyny, które ze sobą rywalizowały. Choć była to dla nas ostatnia jednostka przed okresem światecznym musimy ją uznać za udaną. Pierwsze spotkanie na hali sportowej w Kłobucku nasi trampkarze wygrali zdecydowanie 8-3. 70 minut czystej gry w, której dało się zaobserwować przewagę biało-zielonych.

            W drugiej konfrontacji obu druzyn juz nie było tak łatwo rywalizować nam ze Zniczem. Kłobuck postawił bardzo trudne warunki gry. Dało się zaobserwować mocną determinacje do zwycięstwa w szeregach zawodników "Czerwonych".Grali agresywnie, bardzo blisko naszych zawodników a czasem nawet nie do końca przepisowo. Mimo tak trudnych waruków gry nasza drużyna potrafiła przebić się przez defensywe Znicza. Mecz zakończył się wynikiem 9-6 choć mógłby być dużo wyższy jak wykorzystalibyśmy cieżko wypracowane sytuacje stu procentowe.

            Był to dla nas dobra dawka piłki nożnej przed zbliżającymi się świetami co na pewno zaprocentuję w okresie przygotowawczym. Pełni optymizmu po wygranym spotkaniu nasz zespół udaję się na 18 dniowy wypoczynek.

 

Druzyna A

1.M.Kamiński

2.P.Grabski

3.D.Jaworek

4.K.Adamowski

5.M.Brendzel

6.A.Czok

7.K.Dąbrowski

8.D.Kubat

 

 

Drużyna B

1.M.Kamiński

2.M.Knysak

3.M.Kawa

4.T.Xerxa

5.T.Trzepizur

6.O.Sioma

7.M.Parzęczewski

8.M.Jura

9.K.Dorożański

10.K.Juszczyk

11.M.Opiłka

12.M.Przepiórkowski

 

Gole Mecz 1:                                                 Gole Mecz 2:

K.Adamowski x2                                          M.Opiłka x4

A.Czok x3                                                     T.Trzepizur x2

P.Grabski x1                                                  M.Jura x1

M.Brendzel x1                                               O.Sioma x1

I.Matyszczak x1                                            M.Parzęczewski x1