ZIMNY PRYSZNIC DLA JUNIORÓW

W niedzielę o godzinie 16 przy ulicy Krakowskiej 80 odbył się mecz "OLJM".

Spotkanie odbywało się po naszej myśli przewaga w posiadaniu piłki, dobre akcje i dużo wymieniania piłek. Efektem po rzucie rożnym był gol z głowy Eryka Majewskiego co dało prowadzenie biało - zielonym. Wszystko odbywało się zgodnie z planem, lecz pod koniec pierwszej połowy goście zdobywają bramkę na remis. Drużyna Olimpii nie miała dużo okazji do zdobycia gola, lecz przez błąd naszych obrońców tracimy ją. Do przerwy 1:1.

Druga połowa to bardzo słaba gra naszego zespołu. Nie potrafiliśmy stworzyć klarownej sytuacji do zdobycia gola. Zespół z Truskolas czekał jedynie na jakiś błąd obrony lub kontratak. Po faulu jednego z naszych zawodników z rzutu wolnego ładnym uderzeniem popisał się zawodnik gości dając swojemu zespołowi prowadzenie. W następnej części meczu obraz gry nie zmieniał się, a zawodnicy Olimpii czekali na swoje okazje. Doczekali się na nią dziesięć minut przed końcem, gdzie po indywidualnym dryblingu piłkarz gości zdobywa bramkę, która ustala wynik meczu. Końcowy wynik 1:3.

Skład: Starzyński (Nowak), Szlapa, Jędryszczak (Krzyczmonik), Majewski, Biedroń (Mofina), Molenda (Bienek), Woszczyna, Stemplewski (Klimczak), Niedźwiecki (Ujma), Ledwan, Belowski (Tomala)