Zwycięstwo !

W ósmej kolejce ligii okręgowej Victoria na własnym boisku zmierzyła się z drużyną Liswarty Popów. Pierwsza połowa to próby obu drużyn strzelenia gola jak najmniejszym nakładem sił. Biało zieloni wykonywali dużo wrzutek na pole karne przeciwnika, ale za każdym razem górą był bramkarz gości. Wynik zero – zero do przerwy nie mógł zadowolić gospodarzy. W szatni krótka rozmowa, lekka zmiana taktyki przez trenera Pasiękę i znów walka na całym boisku. Dopiero w 73 minucie bramkarz Liswarty sparował piłkę do boku, a na taką okazję czekał już Adam Górski, który takich prezentów nigdy nie marnuje. Po straconej bramce goście śmielej rzucili się do odrabiania strat i chwilę później było już 1:1 po ładnym strzale z rzutu wolnego. Nerwowa końcówka meczu i lawinowe ataki biało zielonych przynosiły efekt w doliczonym czasie gry, kiedy to Michał Załucki po perfekcyjnie wykonanym rzucie rożnym umieścił głową piłkę w siatce. Wygrywamy 2:1. Wygrana cieszy, a my liczymy na kolejną tym razem na wyjeździe z przeciwnikiem Olimpią Truskolasy.