Terminarz runda wiosenna Klasa A Grupa I

Kolejka 14 16-17 marca

Victoria Częstochowa - Błękitni Libidza
Płomień Kuźnica Marianowa - Ajaks Częstochowa
( Częstochowa )
Lot Konopiska - Grom Cykarzew
Oksza Łobodno – Płomień Czarny Las
Alkas Aleksandria – Sokół Wręczyca Wielka
Grom Miedźno – Orlik Blachownia
Liswarta Popów – Naprzód Ostrowy



Kolejka 15 23-24 marca
Liswarta Popów – Victoria Częstochowa
Naprzód Ostrowy – Grom Miedźno
Orlik Blachownia – Alkas Aleksandria
Sokół Wręczyca Wielka – Oksza Łobodno
Płomień Czarny Las – Lot Konopiska
Grom Cykarzew - Płomień Kuźnica Marianowa
                             ( Częstochowa )
Ajaks Częstochowa – Błękitni Libidza



Kolejka 16 30-31 marca
Victoria Częstochowa – Ajaks Częstochowa
Błękitni Libidza – Grom Cykarzew
Płomień Kuźnica Marianowa – Płomień Czarny Las
( Częstochowa )
Lot Konopiska – Sokół Wręczyca Wielka
Oksza Łobodno – Orlik Blachownia
Alkas Aleksandria – Naprzód Ostrowy
Grom Miedźno – Liswarta Popów



Kolejka 17 6-7 kwietnia
Grom Miedźno – Victoria Częstochowa
Liswarta Popów – Alkas Aleksandria
Naprzód Ostrowy – Oksza Łobodno
Orlik Blachownia – Lot Konopiska
Sokół Wręczyca Wielka - Płomień Kuźnica Marianowa
                                         ( Częstochowa )
Płomień Czarny Las – Błękitni Libidza
Grom Cykarzew – Ajaks Częstochowa



Kolejka 18 13- 14 kwietnia
Victoria Częstochowa – Grom Cykarzew
Ajaks Częstochowa – Płomień Czarny Las
Błękitni Libidza – Sokół Wręczyca Wielka
Płomień Kuźnica Marianowa – Orlik Blachownia
( Częstochowa )
Lot Konopiska – Naprzód Ostrowy
Oksza Łobodno – Liswarta Popów
Alkas Aleksandria – Grom Miedźno



Kolejka 19 20 kwietnia
Alkas Aleksandria – Victoria Częstochowa
Orlik Blachownia – Błękitni Libidza
Sokół Wręczyca Wielka – Ajaks Częstochowa
Płomień Czarny Las – Grom Cykarzew



Kolejka 20 27-28 kwietnia
Victoria Częstochowa – Płomień Czarny Las
Grom Cykarzew – Sokół Wręczyca Wielka
Ajaks Częstochowa – Orlik Blachownia
Błękitni Libidza – Naprzód Ostrowy
Płomień Kuźnica Marianowa – Liswarta Popów
( Częstochowa )
Lot Konopiska – Grom Miedźno
Oksza Łobodno – Alkas Aleksandria



Kolejka 21 4-5 maja
Oksza Łobodno – Victoria Częstochowa
Alkas Aleksandria – Lot Konopiska
Grom Miedźno - Płomień Kuźnica Marianowa
                           ( Częstochowa )
Liswarta Popów – Błękitni Libidza
Naprzód Ostrowy – Ajaks Częstochowa
Orlik Blachownia – Grom Cykarzew
Sokół Wręczyca Wielka – Płomień Czarny Las



Kolejka 22 11-12 maja
Victoria Częstochowa – Sokół Wręczyca Wielka
Płomień Czarny Las – Orlik Blachownia
Grom Cykarzew – Naprzód Ostrowy
Ajaks Częstochowa – Liswarta Popów
Błękitni Libidza – Grom Miedźno
Płomień Kuźnica Marianowa – Alkas Aleksandria
( Częstochowa )
Lot Konopiska – Oksza Łobodno



Kolejka 23 18-19 maja
Lot Konopiska – Victoria Częstochowa
Oksza Łobodno-  Płomień Kuźnica Marianowa ( Częstochowa )
Alkas Aleksandria – Błękitni Libidza
Grom Miedźno – Ajaks Częstochowa
Liswarta Popów – Grom Cykarzew
Naprzód Ostrowy – Płomień Czarny Las
Orlik Blachownia – Sokół Wręczyca Wielka



Kolejka 24 25-26 maja
Victoria Częstochowa – Orlik Blachownia
Sokół Wręczyca Wielka – Naprzód Ostrowy
Płomień Czarny Las – Liswarta Popów
Grom Cykarzew – Grom Miedźno
Ajaks Częstochowa – Alkas Aleksandria
Błękitni Libidza – Oksza Łobodno
Płomień Kuźnica Marianowa –Lot Konopiska
( Częstochowa )



Kolejka 25 1-2 czerwca
Płomień Kuźnica Marianowa – Victoria Częstochowa
( Częstochowa )
Lot Konopiska – Błękitni Libidza
Oksza Łobodno – Ajaks Częstochowa
Alkas Aleksandria – Grom Cykarzew
Grom Miedźno – Płomień Czarny Las
Liswarta Popów – Sokół Wręczyca Wielka
Naprzód Ostrowy – Orlik Blachownia



Kolejka 26 8-9 czerwca
Victoria Częstochowa – Naprzód Ostrowy
Orlik Blachownia – Liswarta Popów
Sokół Wręczyca Wielka – Grom Miedźno
Płomień Czarny Las – Alkas Aleksandria
Grom Cykarzew – Oksza Łobodno
Ajaks Częstochowa – Lot Konopiska
Błękitni Libidza - Płomień Kuźnica Marianowa
                            (Częstochowa )